.

.

Киплики Есенски Дуксер На Големо Женски Трендовски Врвови Со Кружен Врат Со Целосен Ракав Лабава Блуза Новогодишно Печатење Графички Дуксер

Киплики Есенски Дуксер На Големо Женски Трендовски Врвови Со Кружен Врат Со Целосен Ракав Лабава Блуза Новогодишно Печатење

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајн : киплики дуксери пуловер жени, преголем дуксер, јака за рамо, мало истегнување, џемпер со долги ракави, есенски тимови за жени, мода и секојдневен стил,внатре е густ и навистина мек,стандардна големина, дуксер кој оди со се. Натпревар : Овој Киплики Есенски Модни Дуксери е лесен за спарување со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет ,umn и зима. Можете исто така да одговарате на се што сакате внатре,како резервоар, кроп топ, елек, итн. Повод : Пуловер Дуксер за жени,погоден за секојдневно, секојдневно носење,канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јого, пролет, fall и зима. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. Внимание : ние користиме Азиска големина која е 1-2 помала од САД size.It се препорачува да можете да ги проверите деталите за големината на сликата за споредба пред да ја купите, за да можете да ја изберете вистинската големина за вас. НОВ ТРЕНДОВСКИ : Киплики Женски Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави/Повеќе Бои/Разновидни Дезени/Ревер/Јака Со Врвки/Дуксер Со Половина Патент/Паднато Рамо/ Полите И Манжетните/Лабав Стил/Секојдневни Врвови За Жени/Дуксери Со Туника за Жени. КАРАКТЕРИСТИКА : Шема/Вез/ Врвка За Влечење/Долг Ракав/Капка Рамо/ Пуловери/ Дуксери/Дуксер/Модерен. СООДВЕТНО МЕСТО : Погодно За Трчање/ Играње Топка/ Танцување/ Возење Велосипед/ Играње Топка/ Пешачење/ Пешачење/ Вежбање / Дома/ Секојдневно Носење/ Патување/ за fall и зима. СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ : Овој Киплики Дуксери Секојдневен Пуловер Е Идеален Избор во Вашата Гардероба.Материјалот и дизајнот Можат Подобро Да Го Загреат Вратот.Дизајнот со патент И Пуловерот Комплетираат Помодерен Изглед.Уште Повеќе, Повеќекратните Бои Одговараат На сѐ и Никогаш не Излегуваат од Мода. НЕГА НА ОБЛЕКА : Рачно Перење во нежна ладна вода/ Машинско Перење во вреќа за перење/ одвоено перење во Боја/ не избелувајте.

Спецификација

Избор на клиент