.

.

Модна Жена Со Долги Ракави Отворена Предна Лабава Надворешна Облека Цврсти Блуза Палто Врвови Копчиња Џебови Блуза Плус Големина Пријатна Мека Тенка Монтирана

Модна Жена Со Долги Ракави Отворена Предна Лабава Надворешна Облека Цврсти Блуза Палто Врвови Копчиња Џебови Блуза Плус Големина

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

20" Должина : 76cm/29. Може речиси целосно да се опорави, може да ја задржи првобитната состојба долго време и може да избегне вознемиреност од брчките на облеката; површината на крпата е мазна и контактот со.

Спецификација

Избор на клиент