.

.

Sulpell Industries Girl Girl глушец играчки патент графичка уметност некраткана уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Карл Хронек

Sulpell Industries Girl Girl глушец играчки патент графичка уметност некраткана уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

DEN 2035.52
Залиха
Достапно за нарачка

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : патент на САД, дијаграм, табела, детална, фигура на играчки, играчка, карактер. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Карл Хронек.

Спецификација

Избор на клиент