.

.

Декоративна Крпа За Чај, Престилка Крал Пингвин, Живописен, Унисекс, Прилагодлив, Органски Памук

Декоративна Крпа За Чај, Престилка Крал Пингвин, Живописен, Унисекс, Прилагодлив, Органски Памук

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Памучна Крпа За Чај : . • 100% органски памук, 180гсм. • 18 х 28 инчи целосна големина. • Јамка со касета во агол за закачување. • Машинско перење и сушење, еднократно. • Печатени во САД со користење на еколошки мастило. Готвење Престилка : . • 10,5 мл органско памучно платно. * Големина од 28" широк и 34 " висок. • Прилагодлива тока на вратот, една големина најмногу одговара, Унисекс. • Двојни предни џебови, простор за држење алатки. • Машина за перење и еднократно користење. • Печатење на слики отпорни на бледнее и безбедно во боја. * Ткаенина Направена Во Индија, печатена во САД користејќи еколошки мастила • . Фенер Прес е динамична уметничка компанија која се надева дека ќе ве поврзе со вашите незаборавни искуства преку нашите уникатни уметнички дела. Со секое Купување Фенер Прес, вие поддржувате уметници и креативци кои длабоко се грижат за нивниот занает и компанија со седиште во Сиетл, која е горда што ги печати нашите производи во Америка. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Мери 18 х 28 инчи целосна големина. Машинско перење и сушење, еднократно. Печатени во САД користејќи еколошки мастило.

Спецификација

Избор на клиент