.

.

Удобност Домашно Милениче Мачка Куче Превенција На Повратен Проток Сад За Хранење Вода Сад За Хранење Диспензерот Покачен САД ЗЕЛЕН

Удобност Домашно Милениче Мачка Куче Превенција На Повратен Проток Сад За Хранење Вода Сад За Хранење Диспензерот Покачен САД

DEN 254.24
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Пластика. Изборна Боја : Зелена, Розова, Црвена, Жолта. Големина : апликација.14, 5х9, 4х5, 5см/5, 71х3, 70х2, 17ин. Спецификација : . Количина : 1 Компјутер. Карактеристики : . - Сад за Мачки против Повраќање : Плиткиот и широк дизајн спречува стрес на мустаќи-познат и како замор на мустаќи, и се јавува кога мачките јадат од високи чинии што ги допираат и прекумерно ги стимулираат нивните мустаќи. Покачениот сад за мачки ја става устата на мачката во соодветна положба во однос на стомакот, и помага на мачката полесно да голта и го ублажува нивното повремено повраќање. - Навален Сад За Храна За Мачки : дизајнот на аголот На навалување ја одржува храната убаво натрупана или паѓа во центарот, помага храната да не се истурка од садот, лесна за јадење на вашата мачка. Садот за миленичиња нуди лесно јадење и удобно лижење за вашето домашно милениче. Погоден за мачки со рамно лице. - Стабилен Држач : дното на рамката има три стапки спречете го да се движи напред и назад. По ефективно тестирање, садот има одлична стабилност за да се осигура дека храната нема да биде срушена, чувајте го подот чист. Драстично намалување на правењето хаос. - Безбедно За Домашни Миленици : чиниите за хранење миленичиња се направени од пластика за храна, нетоксична, без мирис, лесна, силна структура и не-ронлива, Лесна за Чистење. Сите безбедносни коефициенти се повисоки од оние на керамичките и нерѓосувачките чинии. АРНИНГНЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСЧИСТИ ВО МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ. - Плиткиот сад за мачки е совршен за Мачки со Рамно Лице и мачки со големо лице, персиска мачка, рагдол, сите видови мачки мачиња и куче со мала големина (кучиња со тежина помала од 22 килограми). Погодни се и домашни миленици со рамно лице. - Пет Фидер сад само, други додатоци демо на сликата не е вклучена!. . Забелешка : . Нема малопродажен пакет. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. . Содржина На Пакетот : . 1 х Миленичиња Фидер Сад. Удобност Домашно Милениче Мачка Куче Повратен Проток Превенција Сад За Хранење Вода Сад Хранење Диспензерот Покачена САД ЗЕЛЕНА.

Спецификација

Избор на клиент