.

.

Арти-Машки Резервоар За Мажи-Мала Сестра

Арти-Машки Резервоар За Мажи-Мала Сестра

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн./Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% памук однапред. Класична тешка ткаенина. Спорт Греј : 90/10 памук/полиестер.

Спецификација

Избор на клиент