.

.

Ангажман Прстен 0. Каратно Тркалезно Сечење Природен Дијамант И Симулиран Син Сафир ВО 18к Розово Позлатена Свадбена Лента, Големина На Прстен-10,5

Ангажман Прстен 0. Каратно Тркалезно Сечење Природен Дијамант И Симулиран Син Сафир ВО 18к Розово Позлатена Свадбена Лента,

DEN 11504.00
Залиха
Достапно за нарачка

Пошадиме е познат бренд за накит, посветен на обезбедување на клиенти со висококвалитетни производи и услуги, е познат по своите интересни и уникатни дизајни што ги прави прстените, нараквицата, обетките и ѓерданот идеални и за свечени и за секојдневни прилики. ние сме специјализирани во целата линија на фино изработка на накит, Нашите главни производи се мода 10к, 14к, 18к златен накит, сребрен накит и накит од свадбен дијамант. Таму е местото каде што е нашата мисија, ние секогаш се фокусираме, посветени да обезбедиме лесен луксуз и внатрешна радост на секој наш клиент нудејќи врвен накит и Услуга со цело срце. Додава Допир На Убавина Инспирирана Од Природата На Вашиот Изглед Вереничкиот Прстен Во 18к Розово Злато Над Среброто Прави Извонреден Додаток во Вашата Колекција. Камен Тип - Природен Дијамант & Симулирани Сини Сафир, Камен Намалување-Круг, Камен Боја-I-J & Сина, Камен Јасност-I2-I3 & VVS1-VVS2, Подесувања Тип-Канал, Камен Тежина-0.80 Карат. Мода и фин накит : Пошадиме нуди и моден накит, кој е подостапен и дизајниран за секојдневно носење, и фин накит, кој е изработен од поквалитетни материјали и често се користи за специјални прилики. Опции за подароци : изборот на Накит На Пошадиме вклучува опции за подароци за специјални прилики како што се свадби, родендени и годишнини. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како. Лесно враќање : Пошадиме нуди лесно враќање на набавките на накит, што им олеснува на клиентите да разменуваат или враќаат предмети доколку не се задоволни. Осврти : Брендот Пошадиме содржи прегледи на клиенти за своите производи за накит, што може да им помогне на купувачите да донесат информирани одлуки за купување.

Спецификација

Избор на клиент