.

.

Комплет Подароци За Мешавина на зачини-Содржи: различни тегли за зачини

Комплет Подароци За Мешавина на зачини-Содржи: различни тегли за зачини

DEN 127.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Ние носиме зачини со Врвен квалитет, билки, зачини, состојки .. Да, повторно е разлика!природно. Никогаш, МСГ или полнила. Нашите зачини се 100% чисти.Комплетот содржи Прашок Од Кокошка, Мешавина Од Пилешко Кајун, Слатка Мешавина ОД Скара, Мешавина од Скара д Мешавина Од Скара.Нашиот производител пакува нарачки од х па знаат р спајс е fresh.se зачините се совршен начин за подобрување на рецептите за јадења со скара доаѓа во удобни Пластични Тегли за лесно складирање. Сет За Подароци За Мешавина На Зачини За Скара-Содржи : 5 различни тегли за зачини (1 секоја Од : Хикори Во Прав, Мешавина Од Пилешко Кајун, Слатка Мешавина за Скара, Мешавина од скара д и Мешавина од Скара Хикори.).

Спецификација

Избор на клиент