.

.

Avamo жени случајно копче надолу лабава кошула против ракави на вратот на вратите на врвовите со долги ракави, паднати шарени кошули, блуза бела 3XL

Avamo жени случајно копче надолу лабава кошула против ракави на вратот на вратите на врвовите со долги ракави, паднати шарени

DEN 366.08
Залиха
Достапно за нарачка

(Цело мерење во cm и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - пролетни есенски врвови за жени, обични маици со долги ракави за жени, лабави кошули за вклопување за жени случајни, работа, дневно носење, врвови на туника за носење Со хеланки, облечени врвови за жени . Карактеристики : Bluseенски шарени обични врвови блузи доаѓаат со V Design Design, долги ракави и затворање на предните копчиња, носат оваа пролетна есенска кошули и прикажете го вашиот шармантен изглед4. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. натпревар - има многу стилови на кошули со копчиња за жени, кои можат да се совпаднат со камизола, т -Сирката, шорцевите, фармерките, хеланките, здолништата, високите потпетици, патиките за да создадат трендовски и секси изглед, а исто така можат да создадат модерна деловна облека. Секси женски кошули и блузи ве прави да изгледате уникатно и шармантно во толпата . Дизајн : Обична и елегантна б блуза со вратот. Ви дава прекрасно искуство со носење. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Материјал - 65%памук 35%полиестер. Овие маици се изработени од мешавина од памучни ткаенини.

Спецификација

Избор на клиент