.

.

Odeerbi женски памучни постелнини врвови, обични блузи од ласкави, трендовски тркалезни вратот кратки ракави за печатење кошули бела

Odeerbi женски памучни постелнини врвови, обични блузи од ласкави, трендовски тркалезни вратот кратки ракави за печатење кошули

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Trendенски трендовски лајсела тркалезен врат со кратки ракави за печатење со памучни постелнини Топ блузи : 1. Феации : Обичен ерогени врв, лабава, обична облека, стилски и трендовски дизајн, пролетни обични врвови.2.Материјал : Полиестер. Полиестерско влакно, изработено од ткаенина со добар квалитет, лесна мека и удобна.3. Специјалниот дизајн на врвови го прави повеќе ерогени и привлечни за носење.4.occasion : Casual, Daliy, роденден, датира, танцувачки перформанси, забава, свадба, за работа , Дома одмори и повеќе. Костум за есен, зима и пролет.5. Ве молиме, Забелешка : Рачна или нежна машина миење во ладна вода / не се суши за бели / линија. Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните европски големини. Please refer to our own size chart and you can find it in our pictures or from the description.Product information : Season : Gender : Women,Girl Occasion : Casual Material : Polyester Collar : Round Neck Style : Casual,Trendy Length : Regular How to wash : Hand wash Cold, Висат или линија, што ќе добиете : 1pc Women Women Tops Size Chart Size : S Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 100см/39,37 '' ракав : 25см/9,84 '' Должина : 68 см/26,77 ''. Големина : M Големина. Големина : L Големина : Голем T САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 112см/44.09 '' ракав : 27cm/10.63 '' Должина : 72см/28.35 ''. Големина : XL Големина. : X-LARGE T US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 биста : 120cm/47.24 '' ракав : 28cm/11.02 '' Должина : 74cm/29.13 ''. Големина : XXL Големина : XX-LARGE T US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 BUST : 128 CM/50.39 '' Sleeve : 29cm/11.42 '' Должина : 76cm/29,92 '' Намалени женски врвови фустани фустани за фустани за лежење на дренси тренд лајсели Крајниот врат кратки ракави печатење памучна постелнина врвна блуза бела. Материјал : полиестер, спандекс. Погледнете ја табелата со големина пред купувањето. Посакувам да имате среќно време за купување!. Испратено во рок од 48 часа, испорака за 7-15 дена, може да пристигне порано. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви служиме . Имајте убав ден!.

Спецификација

Избор на клиент