.

.

Жените Y2K Самовила Гранџ Краток Ракав Култура Врвот V Вратот Чипка Крпеница Тенок Фит Кошула Лето Маичка Гроздобер Улична Облека

Жените Y2K Самовила Гранџ Краток Ракав Култура Врвот V Вратот Чипка Крпеница Тенок Фит Кошула Лето Маичка Гроздобер Улична Облека

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Жените Лето Краток Маица, Краток Ракав Крпеница Прилагодени V - Вратот Ребрести Култура Врвот, Дами Растеглива Папокот Кошула. Овој прекрасен врв е толку неопходен за вашата летна гардероба - сигурно ќе обожавате да го носите речиси во сезона. Тоа е исто така одличен подарок за Божиќ, Денот на Вљубените, родендени, годишнини и други празници. Тоа е дива модна врвна кошула. Големина Графикони. Големина(см)ttt t. st Length : t38t Bust : t74. Мtlengh : t40t Bust : t78. Lt Length : t42t Bust : t82. ttt T T T T ttt t Length : t14. 96 t Bust : t29. 13 . Мдолжина : т15, 75 тбуст : т30, 71 . Lt Length : t16. 54 t Bust : t32. 28 . Спецификации . Категорија : женски култура маица. Материјал : полиестерска ткаенина. Големина : С, М, Л. Пол : жени. Ракав : краток ракав. Вратот : прилагодени v-вратот. Сезона : лето. Шема : крпеница, ребрести. Боја : бела. должина : култура. Забелешки. 1. Ве молиме разберете дека може да има благо отстапување постојат. 2. Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. . Содржина На Пакетот. 1 * врвот кошула. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Пријатен Материјал : оваа летна врвна кошула е изработена од полиестерска ткаенина која е погодна за кожата, мека и удобна за носење. Исто така, дише, издржлив и не е лесен за деформација. Женска Летна Маица За Култури : оваа кошула со кроп топ е со кратки ракави, еластична, скроена v-врат, крпеница, ребрести, краток стил и дива мода што е многу лесно да се совпадне со друга облека. Лесно Совпаѓачки Стил : Лесно се совпаѓа со фармерки, спортски дно, лабави панталони итн. Овој краток врв е совршен за спарување со вашите омилени шорцеви и панталони за секојдневен секојдневен изглед. Големина и Боја : Еве ги големини : С, М, Л, затоа ве молиме внимателно проверете ги табелите со големини подолу пред да нарачате и бојата е бела. Одлична и пријатна врвна кошула за лето и жени. Одличен Избор : оваа кратка врвна кошула е погодна за лето. Одлично за дома, спорт, канцеларија, патување, шопинг, состаноци итн. Одличен подарок за Божиќ, Денот на Вљубените, роденденот, годишнините и другите празници.

Спецификација

Избор на клиент