.

.

Камо Бриел Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Камо Бриел Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маичка Камо Бриел го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка ја испечати Камо Бриел преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Спецификација

Избор на клиент