.

.

Фабиурт Кошули За Жени Жени Мода Краток Ракав Печатени Маица Круг Вратот Лабава Врвот За Жени Повик Памук Маица, Портокал

Фабиурт Кошули За Жени Жени Мода Краток Ракав Печатени Маица Круг Вратот Лабава Врвот За Жени Повик Памук Маица, Портокал

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ако вашата големина е помеѓу 5618 големини, предлагам да изберете една големина поголема, благодарам! ①Материјал е Направен од удобен и дише материјал, одличен допир, удобен за носење, лесен материјал, но не грижете се за проѕирен, погоден за вашето секојдневно носење.20"големина : l велика британија : 12 еу : 38 сад : 8 биста : 104cm/40. Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 96см/37.09" ДОЛЖИНА : 64 CM/25.52" рамо : 47см/18.Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Тој е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.

Спецификација

Избор на клиент