.

.

Женски Цвет Печатење Круг Вратот Краток Ракав Маица Врвот женски блузи Каки ХХХЛ

Женски Цвет Печатење Круг Вратот Краток Ракав Маица Врвот женски блузи Каки ХХХЛ

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Летен Цветен Принт Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Карактеристики : 97% Полиестер, 3% Спандекс Женски Модни Туники Со Кратки Ракави Секојдневна Маица Со Кратки Ракави За Жени Погодна за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде е толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Информации за производот : Сезона : Пролет/Лето : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Tops Size Bust Shoulder Sleeve Lengths100cm/39.37"43cm/16.93"19cm/7.48"67cm/26.38"M104cm/40.94"45cm/17.72"20cm/7.87"68cm/26.77"L112cm/44.09"48cm/18.90"21cm/8.27"70cm/27.56"XL120cm/47.24"52cm/20.47"22cm/8.66"72cm/28.35"XXL128cm/50.39"55cm/21.65"23cm/9.06"74cm/29.13"XXXL136cm/53.54"59cm/23.23"24cm/9.45"76cm/29.92" Size : SBust : 100cm/39.37"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 67cm/26.38"Size : MBust : 104cm/40.94"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 68cm/26.77"Size : LBust : 112cm/44.09"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 70cm/27.56"Size : XLBust : 120cm/47.24"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 72cm/28.35"Size : XXLBust : 128cm/50.39"Shoulder : 55cm/21.65"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 74cm/29.13"Size : XXXLBust : 136cm/53.54"Shoulder : 59cm/23.23"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 76cm/29.92" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 19см/7,48"Должина : 67см/26,38" Големина : М Биста : 104см/40,94" Рамо : 45см/17,72" Ракав : 20см/7,87"Должина : 68см/26,77" Големина : Л Биста : 112см/44.09" рамо : 48см/18.90" ракав : 21см/8.27"должина : 70см/27.56" големина : xl биста : 120см/47.24 " лесна полиестерска памучна ткаенина, убава отпорност на абење и Отпорност на брчки, траат подолго без пилинг. Достапно во повеќе бои. Прилика : Погоден За Отворено, Спорт, Дневно, Клуб, Датуми, Работа, Шопинг, Училиште, Одмор. Обликувано, ласкаво вклопување ги обезмастува вашите облини без прилепување. Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!.

Спецификација

Избор на клиент