.

.

коаезне Кошули За Жени Трендовски Жени Градиент Печатење Круг Вратот Падна Рамо Краток Ракав Маица Врвот

коаезне Кошули За Жени Трендовски Жени Градиент Печатење Круг Вратот Падна Рамо Краток Ракав Маица Врвот

DEN 231.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Кратко. Јака : О Вратот. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1x Blousesummer Врвна Работа Чудесната педесет blousessize табела : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Ракав : 15см/5.91" Должина : 74см/29.13"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39.37" Ракав : 15.5 см/6.10" Должина : 75см/29.53"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 106см/41.73" РАКАВ : 16cm/6.30" должина : 76cm/29.92"големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 110cm/43.31" ракав : 16.5 cm/6.50" Должина : 77cm/30.31"големина : xxl сад : 12 еу : 42 биста : 116 CM/45.67" ракав : 17cm/6.69" ДОЛЖИНА : 78см/30.71" карактеристики дизајн со v вратот и женски шик ладно рамо, заоблени полите намалување дизајн, изработени од еластична лесна мека Ткаенина и УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ. Оваа Симпатична Ладна Маица За Рамо Оди Добро Со Вашите Фармерки, Шорцеви, Хеланки Или Здолништа. Направи Да Изгледаш Привлечно. Многу Цврсти Бои И Цветни Врвови За Печатење Се Достапни За Избор. 95% Вискоза, 5% Спандекс. Машина За Нега На Перење Или Рачно Перење Со Ладна Вода Висат Или Линија Сува Бр. Материјал Од Ткаенина 95% Вискоза 5% Спандекс. Материјалот Е Лесен, Мек И Растеглив. Повод Случајно, Патување, Секојдневен Живот, Забава, Канцеларија, Училиште, Дом, Одмор, Забава. Погоден Е За Носење Во Пролет, Лето, Fall.

Спецификација

Избор на клиент