.

.

Женски Маици Краток Ракав О Вратот Лабаво Вклопување Летни Секојдневни Врвови Дама Кошула

Женски Маици Краток Ракав О Вратот Лабаво Вклопување Летни Секојдневни Врвови Дама Кошула

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристика О вратот и цврстата боја се среќаваат за да ја направат комбинацијата во ова top.So мека и убава со ова лето!Лесна Кошула За Жени Рингер Маици Блузи За Женска Табела : . Големина : М Биста : 98см/38,58" Ракав : 19см/7,48" Рамо : 40см/15,75" Должина : 67см/26,38"Големина : Л Биста : 103см/40,55" Ракав : 19,5 см/7,68" Рамо : 41см/16,14" Должина : 68см/26,77"Големина : XL Биста : 108см/42.52" ракав : 20см/7.87" рамо : 42см/16.54" должина : 69см/27.17"големина : ххл Биста : 113см/44.49" ракав : 20.5 см/8.07" рамо : 43см/16.93" должина : 70см/27.56"големина : хххл биста : 118см/46.46" ракав : 21см/8.27" рамо : 44см/17.32" должина : 71см/27.95" затворање на врвка. Забелешка Ве Молиме Една Големина Надолу Ако Сакате Тенок Fit.It Не Сме Ние Редовна Големина. Наведете Ја Табелата Со Големини Подолу За Описот На Производот .Бојата За Вратоврска На Секоја Облека Може Да Се Должи На Проблеми Со Процесот. Карактеристика О Вратот И Цврстата Боја Се Среќаваат За Да Ја Направат Комбинацијата Во Ова Top.So Мека И Убава Со Ова Лето!. Материјал 95%полиестер 5%спандекс За Бои За Боја На Вратоврска, 60%Полиестер 35%вискоза 5%спандекс за Цврста Боја. Овој Врв Можете да го Спарите со Фармерки,Хеланки Или Демин Шорцеви за Да Го Комплетирате Секојдневниот Изглед.Око Фаќање Вратоврска Боја Печатење Направете Ја Најслатката Маичка Во Ова Лето!.

Спецификација

Избор на клиент