.

.

Дасајо Дуксер За Жени Графички Женски Долги Ракави В-Вратот Градиент Боја Лабава Обична Маица Маица Блузи

Дасајо Дуксер За Жени Графички Женски Долги Ракави В-Вратот Градиент Боја Лабава Обична Маица Маица Блузи

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

1.ЗА ДАСАЈО : . Онлајн Модната Продавница ДАСАЈО е основана на 2012 година. тоа е секојдневно нови пристигнувања модерна шик трендовски облека + мода. Ние се фокусираме на модната женска облека. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн компанија за гардероба ширум светот. нашиот бренд се фокусира на жените,. погоден за женски блузи, маици, јакна, палто, фустан, качулка, блуза, пуловер, џемпери, дуксери, кардиган, туники, фармерки, хеланки, молив, здолниште, панталони, чизми, костим за капење, бикини, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека итн. Облеката Има. Душа, Треба Да Биде Сечија; Најдобриот Пријател, Ги Прави Сите Среќни Опуштени и Самоуверени. 2.ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : . Памук и Полиестер. Мека пријатна и пријателска за кожата ткаенина. Добри подароци за. Големина на облека : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Како Трета Од Лево, А не Големина, ПРЕДЛАГАМЕ ДА КУПИТЕ 1~2 ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. Слатки дуксери дуксери, Врвови За Пуловер Во winter зима, Секојдневен лабав стил на вклопување. Дизајнот е толку симпатичен! Одлично за носење со хеланки, шорцеви, фармерки и здолништа. За Жени/ тинејџерки/ Дами. Повод : Секојдневен, Секојдневен живот, дневна облека, Училиште, Забава, Состанок. За Лето, Пролет, Fall Зима, Ноќта на Вештерките,Божиќ 2022 Година, Денот На Мајката На Вљубените Денот на Благодарноста денот на патриотскиот Ден на Божиќ Денот на Наставниците Курбан Бајрам. Нова година Денот На Свети Патрик Велигден Денот На Роденденот На Вашингтон. Дасајо Дуксер За Жени Графички Жени Долги Ракави V-Вратот Градиент Боја Лабава Повик Маица Маица Блузи. ●ГОЛЕМИНА : Во однос на големината, можете да се повикате на втората или третата слика од главната слика на производот, препорачуваме да нарачате една големина поголема од вообичаеното. ●ПРИЛИКА : Овие слатки врвови се погодни за работа, секојдневно носење, дом, одмор, училиште, забава, плажа, одмор, канцеларија или какви било посебни прилики. ●ИСПОРАКА И ВРАЌАЊЕ : ние ќе ја потврдиме пратката во рок од 24 часа и ќе ја испорачаме во рок од 5-15 дена.Ако не сте задоволни со жените врвот со цвеќиња, МОЖЕТЕ ДА го вратите БЕСПЛАТНО во рок од 30 дена!.

Спецификација

Избор на клиент