.

.

Жените остануваат бестрашни, смели позитивни слогани loveубов срце кул девојки гроздобер маица со графика - совршен роденден или Божиќен подарок бело

Жените остануваат бестрашни, смели позитивни слогани loveубов срце кул девојки гроздобер маица со графика - совршен роденден

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Барате стилски и удобни врвови за жени? Не гледајте подалеку од маицата за кратки ракави на нашите женски! Совршено за секојдневно носење, лежење дома, патување или удирање во салата, оваа маица има уникатен и моден напред графички принт на градите. Но, не станува збор само за изглед-нашата маица е исто така неверојатно удобна, благодарам до својот супер мек и малку истегнат материјал. Лесно е да се носи и разноврсна, што го прави одличен избор за секоја пригода. Плус, нема да мора да се грижите за тоа да се намали или да се истроши брзо - изградено е да трае. И кога станува збор за грижа, оваа маица е ветер за чистење. Можете или да го измиете раката или машината, но не заборавајте да го натопите подолг временски период или да користите белило. Температурата на детергентот не треба да надминува 45ºC.so ако барате симпатична, удобна и издржлива маица што можете да ја носите насекаде, нашата маица за кратки ракави на нашата женска е совршен избор. Нарачајте го вашето денес и доживејте совршена мешавина на мода и функција! 1. Модерно : Издвоите од толпата со нашите трендовски графички маички за жени, во кои има уникатни и стилски отпечатоци што даваат изјава. 2. Мека и удобна : Направена со мек и затегнат материјал, нашата маица обезбедува неспоредлива удобност за секојдневно носење, лежење, фитнес, па дури и патување. 3. Разновидна : Совршена за секоја пригода, нашите женски маици можат лесно да се спарат со фармерки, шорцеви, здолништа или хеланки. 4. Трајни : Нашите кошули со кратки ракави за жени се направени да траат, со висококвалитетни материјали кои се отпорни на намалување и абење и солза. 5. Лесно за чистење : Нашата маица може лесно да се исчисти со рака или машина измиена на температура до 45ºC. Не впивајте подолг временски период или белило.

Спецификација

Избор на клиент