.

.

Бесплатно склопување женски рингер со кратки ракави, големини XS-xxxl

Бесплатно склопување женски рингер со кратки ракави, големини XS-xxxl

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Завршено со мека и лесна плетена маичка со три мешавини, овој рингер за кратки ракави е добар избор вашата гардероба. Без разлика дали работите надвор или само легнувате наоколу, оваа основна мета ќе добие многу абење во текот на целата година. Совршено е да се совпаднете со пар фармерки, шорцеви и патики ќе направат обичен дизајн ќе ве натера да изгледате поенергично. Материјал : 50% полиестер/38% памук/12% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои. Бесплатно собрание Рингер за жени.

Спецификација

Избор на клиент