.

.

Кафепрес-Лезбејска Маица Со Спектар На Виножито-Женска Темна Маица

Кафепрес-Лезбејска Маица Со Спектар На Виножито-Женска Темна Маица

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Виножито Спектар Лезбејка Маица-Женска Темна Маица Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Оваа женска кошула со кратки ракави има удобен врат на екипажот и квалитетна конструкција, што ја прави совршен графички подарок за жени. Меката ткаенина изгледа исто толку добро колку што се чувствува и е издржлива за секојдневно носење. Нашите слатки, смешни и уникатни дизајни се печатат професионално и прават одлични новини подароци за неа, млади или стари. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. Овој производ е направен по нарачка, само за вас! Ве молиме, дозволете до 3 дена за испорака на овој производ. КАФЕПРЕС НЕ НУДИ ПРОИЗВОДИ ВО КАТЕГОРИИТЕ НА НАМЕТКИ, ПИЖАМИ ИЛИ САЛОН НАМЕНЕТИ ЗА УПОТРЕБА ОД ЛИЦА ПОМЛАДИ ОД 12 ГОДИНИ. ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ Е НАМЕНЕТ ЗА ТАКВА УПОТРЕБА. Виножито Спектар Лезбејка Маица-Женска Темна Маица. Овие квалитетни женски маици со краток ракав со екипаж со врат се 100% претходно намален памук (мешавина од памук/полиестер за сива и безбедносна розова боја) и се меки и издржливи за удобно чувство. Вклопувањето е стандардно за жени (големината нагоре во сомнеж). С, М, Л, XL, 2xl достапни. Нашите графички дизајни за маици се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешните, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и суво сушење ниско за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Спецификација

Избор на клиент