.

.

Дами маица со долг ракав против вратот гроздобер тенок слатка слатка лесна женска едноставна облека улична облека за слободно време на плажа стил дневни маички за

Дами маица со долг ракав против вратот гроздобер тенок слатка слатка лесна женска едноставна облека улична облека за слободно

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S Bust : 88cm/34.65 '' Sleeve : 63cm/24.80 '' Должина : 65cm/25.59 '' 'Големина : M Bust : 92cm/36.22' 'Ракав : 64cm/25.20' 'Должина на' '' Должина : 66cm/25.98 '' Големина : L BUST : 96 CM/37.80 '' Sleeve : 65cm/25.59 '' Должина : 67cm/26.38 '' Големина : XL Bust : 100cm/39.37 '' Sleeve : 66cm/25.98 '' Должина : 68cm/26.77 '' Големина : XXL BUST : : 104cm/40.94 '' Sleeve : 67cm/26.38 '' должина : 69cm/27.17 '' Големина : xxxl биста : 108cm/42.52 '' ракав : 68cm/26.77 '' Должина : 70cm/27.56 '' Тоа е меко и лесен, здив, здив , Да ви овозможи пријатно искуство за носење цел ден. 【Нега на облека】 Предложете да се перат рака/машина со ладна вода, не бели. Нарачка. 【Функција】 Стилски графички маички е идеален избор за подароци за мајка, ќерка, сопруга, тетка, пријател, девојка 【натпревар】 маици за жени лето е лесно да се совпаѓаат со панталони, здолништа, шорцеви, фармерки. Убаво за годишнината, дипломирањето, Денот на в Valentубените, Божиќ, Денот на мајките, Денот на благодарноста, Велигден или Ноќта на вештерките.compare да се грижиме за маицата, ние сме повеќе фокусирани на грижата за вас. Не можете да ја промашите оваа маичка. Било какви прашања, слободно кажете ни - ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа. Ocassion : Симпатичниот графички дизајн го прави убав за сите обични прилики. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашно носење . Натпревар : Совпаѓање добро со фармерки, шорцеви, хеланки, џемпери или здолништа. Погодно е да се носи во пролет, лето и есен . Обичната маица оди добро со фармерки, фустан, хеланки. Моден стил на сите натпревари. Убав роденденски подарок, подарок за одмор, Божиќен подарок, за вашиот пријател и семејство . Класичен те овозможува лесно да имате модерен и гроздобер изглед . костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава, работа, датира, убаво за секојдневно носење.

Спецификација

Избор на клиент