.

.

Извини Што Ги Превртев Очите Гласно-Смешен Женски Стил Во Летен Стил

Извини Што Ги Превртев Очите Гласно-Смешен Женски Стил Во Летен Стил

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

Официјално 100% Автентичен Половина Ексклузивен Брендиран Жал Ми Е Што Ги Превртував Очите Гласно - Смешна Женска Маичка Во Летен Стил. Ние не сме типична продавница за печатење. Ние се стави квалитет пред профит и никогаш не се намали мастило да се притисне неколку дополнителни маргина поени. Со тоа, нашите цени се непобедливо добри и супер дупер достапни. Ние се стави дополнителна грижа во вашата кошула за да бидете сигурни дека тоа е совршен подарок, повик ден надвор, или да го прослават тој совршен ден! Никогаш нема да ви испратиме кошула што самите не би ја носеле! Официјален Половина Ексклузивен Брендиран Производ. Дизајниран и Печатен Во Сад. Беспрекорна Јака од 1х1 ребро. Лента од рамо до Рамо за Крајна Удобност и Издржливост. Двојна Игла Зашиени Ракави, Долниот Раб и Предниот Врат. Графичка Маичка со Исклучителна Јасност за Печатење. 5.0 мл. Пред-Намален 100% Памук. Премиум Мека Ткаенина После Миење. Сертифицирана Перење-AATCC рејтинг кој надминува 4.0. Вистинско Еколошко Мастило На База На Вода. Кпсија Во Согласност.

Спецификација

Избор на клиент