.

.

Дороти Перкинс Жените Цветни Заврши Надуени Миди Фустан

Дороти Перкинс Жените Цветни Заврши Надуени Миди Фустан

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : 100% Полиестерфит : Одблесок Дизајн : Цветни Цепнатинки, Завиткување : Должина На Половината : 51,18 инеклин : В Тип На Ракав : Надуен, Со Кратки Ракави. ОМДП1190. 100% Полиестер. Дороти Перкинс Жени/Дами Цветни Заврши Надуени Миди Фустан. Повик. Забава. Долга линија. Облека. Жени. Женски. Црно.

Спецификација

Избор на клиент