.

.

Вефуесд Божиќни Чорапи Новогодишна Елка Снегулка Снешко Лак Памучни Чорапи Новина Шарени Дезени Божиќни Чорапи Фустан Чорапи Симпатичен Дизајн Чорапи За Мажи Жен

Вефуесд Божиќни Чорапи Новогодишна Елка Снегулка Снешко Лак Памучни Чорапи Новина Шарени Дезени Божиќни Чорапи Фустан Чорапи

DEN 223.68
Залиха
Достапно за нарачка

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна Големина, внимателно прочитајте ја етикетата Со Големина.Забелешка : Нашата Големина Е Азиска Големина, Азиската Големина е помала од Европската Големина и Големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : Големината На Кина е помала од Големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : Една Големина Должина : 30 см/11,81" Божиќни Чорапи Божиќна Елка Снегулка Снешко Лак Памучни Чорапи Новина Шарени Дезени Божиќни Чорапи Фустан Чорапи Симпатичен Дизајн Чорапи За Мажи Жени Божиќна Забава 1 пакет карактеристики : Премиум Материјал : Божиќниот чорап е изработен од памучен и спандекс материјал,мек и издржлив,можете да го носите безбедно и лесно.Сите детали се неверојатни изработени и изгледаат деликатно. Вклучен пакет : 1 Пара Божиќни Чорапи.Божиќните чорапи украсени со снежни луѓе ќе ја подобрат празничната атмосфера.Секој пар е внимателно дизајниран и погоден за празнична употреба. Димензија : една големина одговара на сите мажи и жени.Тие обезбедуваат одлично чувство на удобност за време на секојдневните активности, па дури и за време на спиењето. Широка Примена : можете да ги носите како чорапи за облекување,чорапи за патики,дневни чорапи за панталони,чорапи за забави,чорапи за венчаници.Покрај тоа, тие се одлични Божиќни подароци за вашето семејство, мајка,пријатели, љубовници. Задоволство на клиентите : Да ви Ги Понудиме најдобрите производи и да им служиме на сите ваши потреби отсекогаш била нашата главна цел.Ве молиме кажете ни ако имате било каков проблем во купувањето на нашите производи, ние ќе се вратам на вас во 24 часа.Сезона : Зимски Есенски Пол : Женаматеријал : Памучна Мешавина Стил : Секојдневен, Слатка Должина-30см/11.81"Дебелина : Стандардна Содржина На Пакетот : 1 Пар Чорапи.

Спецификација

Избор на клиент