.

.

Жените V Вратот Краток Ракав Гроздобер Ресни Флапер Фустан Миди Должина

Жените V Вратот Краток Ракав Гроздобер Ресни Флапер Фустан Миди Должина

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Содржина на зимски пакет : Фустан Со Големина На Фустан Со Лизгачки Фустан Со Долги Ракави Женски Фустани Обична Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Ракав : 72.5 см/28.54" Должина : 94.5 см/37.20"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 93см/36.61" Ракав : 73.5 см/28.94" Должина : 98.5 см/38.78"Големина : Л САД : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 94,5 см/37,20" ракав : 75см/29,53" должина : 104,5 см/41,14"големина : xl Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 96см/37,80" ракав : 76,5 см/30,12" должина : 110,5 см/43,50" Стил На Дизајн : ЖЕНИ В ФУСТАН за вратот ЏЕМПЕР ФУСТАН СО ДОЛГИ РАКАВИ ГРОЗДОБЕР Ресни фустан со флапер печатење топол Фустан со средна должина Забележете дека постојат мали разлики во бојата И големината поради некои неодоливи фактори удобен материјал, погоден ЗА различни прилики, Стилски И МОДА ВЕ ПРАВАТ ПОПРИВЛЕЧНИ. Големина : Постојат Многу Видови На Големини, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Материјал : Изработен Е Од Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Функција : Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека И Топла Функција, Лесна Мека Ткаенина За Удобна Женствена ,лесна За Носење,Без Брчки Одлични за Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати,Датум, Одмор,Дружење, Ви Даваат Мода и Среќа. Применливи Сцени : Секојдневно Носење, Секојдневно, Плажа, Дом, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет ,umn И Зима.

Спецификација

Избор на клиент