.

.

Мијаилима Жени Обичен Фустан Плус Големина Свадба Гостин Чипка Замав Фустан Ретро Половина Ракав Надвор Рамо Формална Вечер Матурска Миди Фустан

Мијаилима Жени Обичен Фустан Плус Големина Свадба Гостин Чипка Замав Фустан Ретро Половина Ракав Надвор Рамо Формална Вечер

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : XL Биста : 102cm/40.16" Половината : 98cm/38.58" Колк : 114cm/44.88" Должина : 89cm/35.04" Големина : XXL Биста : 108cm/42.52" Половината : 104cm/40.94" Колк : 120cm/47.24" Должина : 90cm/35.43" Големина : xxxl Биста : 116cm/45.67" Половината : 110cm/43.31" колк : 124cm/48.82" должина : 91cm/35.83" големина : XXXXL биста : 122cm/48.03" половината : 116cm/45.67" колк : 128cm/50.39" должина : 92cm/36.22" големина : XXXXXL биста : 128cm/50.39" половината : 122cm/48.03" колк : 132cm/51.97" должина : 93cm/36.61" Жени плус големина свадба гостин чипка замав фустан ретро Половина ракав надвор рамо формална вечер матурска коктел миди фустанкарактеристики : € материјал q изработен Од Полиестер, мек материјал, лесен и дише, одлична ТАКТИЛНОСТ на вашата кожа. Совршен за претстојните летни денови. Queters ques овој секојдневен летен макси блузи опремен со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни отпечатоци, што ви дава чувство на секси, но исто така открива стабилно. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство . ●Стил € ова е краток блузи да се направи ќе се излади. V дизајнот на вратот ја истакнува вашата клучна коска. Прилично декоративно копче може совршено да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура. €Натпревар ● Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Сезона : Лето : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Causal Size Bust Waist Hip Length XL102cm/40.16"98cm/38.58"114cm/44.88"89cm/35.04"XXL108cm/42.52"104cm/40.94"120cm/47.24"90cm/35.43"XXXL116cm/45.67"110cm/43.31"124cm/48.82"91cm/35.83"XXXXL122cm/48.03"116cm/45.67"128cm/50.39"92cm/36.22"XXXXXL128cm/50.39"122cm/48.03"132cm/51.97"93cm/36.61"Size : XLBust : 102cm/40.16"Waist : 98cm/38.58"Hip : 114cm/44.88"Length : 89cm/35.04"Size : XXLBust : 108cm/42.52"Waist : 104cm/40.94"Hip : 120cm/47.24"Length : 90cm/35.43"Size : XXXLBust : 116cm/45.67"Waist : 110cm/43.31"Hip : 124cm/48.82"Length : 91cm/35.83"Size : XXXXLBust : 122cm/48.03"Waist : 116cm/45.67"Hip : 128cm/50.39"Length : 92cm/36.22"Size : XXXXXLBust : 128cm/50.39"Waist : 122cm/48.03"Hip : 132cm/51.97"Length : 93cm/36.61" Женски Секојдневен Фустан. Рачно Миење Подобро, Машина За Перење. Повод : Секојдневно, Секојдневно.

Спецификација

Избор на клиент