.

.

За Жени Бодикон Без Ракави Завиткајте Тенка Фит Забава Вечер Долги Долги Ракави Краток Фустан Женски Забава

За Жени Бодикон Без Ракави Завиткајте Тенка Фит Забава Вечер Долги Долги Ракави Краток Фустан Женски Забава

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : . 1 ПАРЧИЊА Фустан Мајка На невестата Тул Макси Фустанс Табела : . Големина : S Биста : 78cm/30.71" Половината : 64cm/25.20" : 82cm/32.28" Должина : 85cm/33.46"Големина : M Биста : 84cm/33.07" Половината : 70cm/27.56" : 88cm/34.65" Должина : 87cm/34.25"Големина : L Биста : 90cm/35.43" половината : 76cm/29.92" : 94cm/37.01" должина : 89cm/35.04"големина : xl биста : 96cm/37.80" половината : 82cm/32.28" : 100cm/39.37" должина : 91cm/35.83" големината е на малата страна И Не Е Погодна За Секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. Женски Фустани Боди Фустан Без Ракави Обвивка Тенок Фит Забава Вечерни Фустани Долг Фустан Секојдневен Долг Ракав Краток Фустан. Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. Многу Мек, Удобен И Дише, Лесен За Ставање И Полетување. Се Препорачува Рачно Перење Или Ниска Температура За Машинско Перење, Може Да Користи Фен. Мини Должина, Над Коленото, Неправилен Раб, Рушени Детали, Затворање На Грбот Со Патент, Длабок Врат Со Долги Ракави, Елегантни Цврсти Тенки Фустани За Тело. вестидо. фустани за жени 2023 секојдневен. женски фустани лето. цветни пролетни фустани за жени 2023 година.

Спецификација

Избор на клиент