.

.

Фустани Со Маици За Жени Секојдневно Лето Облечени За Жени Дами Тенок Фит Долги Ракави Елегантен Фустан Со Плетено Копче Тексас Оглавник Фустани За Жени

Фустани Со Маици За Жени Секојдневно Лето Облечени За Жени Дами Тенок Фит Долги Ракави Елегантен Фустан Со Плетено Копче Тексас

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

Должина : Ние Должината На Фустанот За Да Го Направиме "макси Фустан" Попрецизен.43"Големина : xl us : 16-18 велика Британија : 18-20 еу : 40-42 Биста : 102cm/40.02" должина : 94см/37.52" половината : 86см/33. Големина : С САД : 4-6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6-8 ЕУ : 34 БИСТА : 84см/33.65"големина : л сад : 12-14 велика британија : 14-16 еу : 38 биста : 96см/37.86" рамо : 42см/16.86"Големина : М САД : 8-10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-12 ЕУ : 36 БИСТА : 90см/35.56" Рамо : 34см/13.62" ДОЛЖИНА : 92 CM/36.23" ДОЛЖИНА : 90СМ/35.96" ракав : 59см/23.75" Ракав : 60 CM/23. Памучни Фустани За Жени Долги Памучни Долги Фустани Широки Панталони За Фустани За Жени Ситни Фустани Возрасни Мали И Облечени Жени.Дизајн : Без Ракави, Врат на екипажот,Долг Фустан, страничен Шлиц, Летен Фустан на Плажа, цврст Фустан,Фустан Со боја на вратоврска,Печатен Фустан, секојдневно Лабаво Вклопување. Памучни Фустани За Жени Долги Памучни Долги Фустани Широки Панталони За Фустани За Жени Ситни Фустани Возрасни Мали И Облечени Жени.Дизајн : Без Ракави, Врат на екипажот,Долг Фустан, страничен Шлиц, Летен Фустан на Плажа, цврст Фустан,Фустан Со боја на вратоврска,Печатен Фустан, секојдневно Лабаво Вклопување. Материјал : полиестер.17" ракав : 58см/22.28" рамо : 40cm/15.39" Ракав : 57см/22. Должина : Ние Должината На Фустанот За Да Го Направиме "макси Фустан" Попрецизен.44" Должина : 86см/33. Памучни Фустани За Жени Долги Памучни Долги Фустани Широки Панталони За Фустани За Жени Ситни Фустани Возрасни Мали И Облечени Жени.80" ПОЛОВИНАТА : 78СМ/30.43" Половината : 74см/29.71" РАМО : 38см/14.

Спецификација

Избор на клиент