.

.

БЕСПЛАТНА МОЈА НА МОЈАТА НА ДОГОВОРНИОТ ФЛАНЕЛНА ДОГОВОРНА БЕЗБЕДНОСТ, големини 4-18

БЕСПЛАТНА МОЈА НА МОЈАТА НА ДОГОВОРНИОТ ФЛАНЕЛНА ДОГОВОРНА БЕЗБЕДНОСТ, големини 4-18

DEN 224.00
Залиха
Достапно за нарачка

Задебелени потези се прават оваа сезона во Плаид, сега посветла и пожечка од кога било. Бесплатната собрание на фланелот со долги ракави е предодредено да стане омилен за сите времиња. Пар со нашите четкани столарски фармерки и чизми за солиден добар изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две копчиња од градите. Карактеристики : Alliver Plaid; Мека ткаенина од фланел. Копче за фланел надолу кошули за момчиња од бесплатно склопување.

Спецификација

Избор на клиент