.

.

Conch Conch Conch почит на тивок живот на животинско море, 30, дизајн од Сали Сватленд

Conch Conch Conch почит на тивок живот на животинско море, 30, дизајн од Сали Сватленд

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 40 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : животно; Морски живот; Сликарство; Без'рбетници; Конч; Seashell; Океан; Плажа; Плима; Бранови; Наутички; Крајбрежен; Песок;. Дизајн од Сали Сватленд.

Спецификација

Избор на клиент