.

.

Резервации за уметничка галерија за ремек -дело за две столици на плажа од страна на Ноа Беј Канвас Уметнички печати 35 35

Резервации за уметничка галерија за ремек -дело за две столици на плажа од страна на Ноа Беј Канвас Уметнички печати 35 35

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Во ова печатење на магливо платно, две столици со црвена салон седат заедно на песокот, бидејќи скоро целосно мирен океан седи мрзливо пред нив. Во далечината, пирсот се крева кон белведер и во сиво море. Направено со супериорна технологија за печатење, добивате висококвалитетно завиткано платно печатење со исклучителни детали по прифатлива цена. Плус, со целосно печатење со крварење, вашето ново уметничко дело ја исполнува целокупната платно, елиминирајќи ја потребата за кадрирање и правење виси ветер. Совршен за декор за дома и кујна. Лесен и лесен за виси. Фотографско печатење со висока дефиниција. Избриши чисти.

Спецификација

Избор на клиент