.

.

Суштинска одбрана на SkinMedica секојдневно чиста SPF 1. мл

Суштинска одбрана на SkinMedica секојдневно чиста SPF 1. мл

DEN 153.76
Залиха
Достапно за нарачка

Суштинска одбрана на Skin Medica секојдневно чиста SPF 47 е безбедна сончаница што е одлична за масло и/или комбинирана кожа. Ако сакате да ја заштитите вашата кожа, оваа сончаница е за вас. Формулата обезбедува лесен крем што ви дава дополнителна утеха. Тоа е чисто и мазно, така што ќе продолжи лесно и ви дава самодоверба дека вашата сончање е невидливо да работи за да се бори против штетните сончеви зраци. На крај, покриеноста на УВБ обезбедува заштита на кожата без запушени пори. Заштитете од UVA и UVB зраците. Нема да ги заглави порите. Може да се користи секој ден.

Спецификација

Избор на клиент