.

.

Фармер за одлевање на мамки на Мадден NYујорк, плус големина на крпеница

Фармер за одлевање на мамки на Мадден NYујорк, плус големина на крпеница

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нијанси на сина боја и разгорена силуета ќе ве чувствуваат жлебови во ниеден момент. Фармерките за крпеници на Маден Cујорк ја одржуваат вашата игра со тексас силна. Одлучно ретро со дизајн на крпеница, овие ласкави фармерки имаат силуета со високи половини и допир на истегнување за удобно вклопување. Лесен додаток на вашата обична капсула. Материјал : 60% памук/39% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 17. одговара : вграден. Подигање и инсејм : ултра-високи пораст од 12 ”; 32 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Две предни и два задни џебови. Карактеристики : дизајн на крпеница; разгорена нога со сурово полите; јамки на ременот; истегнете тексас. Patchwork Flare фармерки за плус големина јуниори од Madden NYC.

Спецификација

Избор на клиент