.

.

Алгрин Олимп Жардиниер, Само-Наводнување Жардиниер, 26-Во. Висина од 26-Во., Груба Ребреста Текстура, Јаглен Камен

Алгрин Олимп Жардиниер, Само-Наводнување Жардиниер, 26-Во. Висина од 26-Во., Груба Ребреста Текстура, Јаглен Камен

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Овој елегантен сад за наводнување самостојно обезбедува класичен современ сад за вашиот дом и градина. Рачно изработената текстура обезбедува автентична глинена керамика и природен камен изглед. Вклучувајќи 10-годишна гаранција, садот За само-наводнување На олимп е неверојатно издржлив. Овој саксија е отпорен на пукање, избледување и чипсување, но сепак доволно лесен за движење. Опремен со внатрешен резервоар за вода, одвод на прелевање и приклучок што го прави наводнувањето едноставно. Автентичниот дизајн со текстура додава шармантен допир на секој двор, трем, влез или палуба. Двоен ѕид дизајн изграден со високо квалитетен полиетилен. Резервоарот за само-наводнување создава систем за вода за под-наводнување полека ја храни почвата и го промовира растот на коренот. Рециклирање, бпа слободен и храна безбедно. Топ пополнете-порта за наводнување со отстранлив приклучок. Прелевање мозоци. 10 годишна гаранција на производителот.

Спецификација

Избор на клиент