.

.

Жените Камизола Шпагети Ремени Чипка Крпеница Издлабени Лакнот Пресече Летни Врвови За Партиски Клуб

Жените Камизола Шпагети Ремени Чипка Крпеница Издлабени Лакнот Пресече Летни Врвови За Партиски Клуб

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Камизола, Шпагети Ремени Чипка Крпеница Издлабени Лакнот Пресече Летни Врвови За Партиски Клуб. Основен и неопходен елек за жени. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не го избелите. Големина Шема. Големина (см). St Length : t39tt Bust : t78ttwast : t70. Mt Length : t40tt Bust : t82ttwast : t74. Lt Length : t41tt Bust : t86ttwast : t78. Големина(инч). St Length : t15. 35 t Bust : t30. 71 пресврт : t27. 56 . Mt Length : t15. 75 t Bust : t32. 28 пресврт : t29. 13 . Lt Length : t16. 14 t Bust : t33. 86 пресврт : t30. 71 . Спецификација. Име на предметот : камизола. Боја : црна. Големина : С, М, Л.Материјал : полиестер. Ракав : без ракави. Содржина На Пакетот. 1pc x камизола. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобно Искуство При Носење : оваа камизола за жени е изработена од врвен полиестерски материјал, мека на допир, удобна за носење. Дизајн : камизолата без ракави има ремени за шпагети, ниско исечени, без грб. Предниот дел има мали лакови, издлабен и пресечен дизајн, проѕирната крпеница од тантела ве прави полни со шарм и стануваат привлечни. Лесно Се Совпаѓа : Нашата камизола има едноставен дизајн, совршен за спарување со шорцеви, фармерки, здолништа или секојдневни панталони итн. Достапна Големина : овие женски летни врвови имаат 3 големини кои се движат Од С До Л, погодни за повеќето жени. Тенок фит, совршен за покажување на обликот на вашето тело. Прилики : оваа камизола за жени е погодна за многу прилики, како што се клуб, забава, бар, рејв, социјални собири итн.

Спецификација

Избор на клиент