.

.

Ersази Женски Блузи И Блузи Женски Модерен Копче За Вратот Печатени Кратки Ракави Обична Лабава Фитинг Кошула Во Дозвола Сиви Девојки Кратки Ракави Кошули Xxl

Ersази Женски Блузи И Блузи Женски Модерен Копче За Вратот Печатени Кратки Ракави Обична Лабава Фитинг Кошула Во Дозвола Сиви

DEN 287.68
Залиха
Достапно за нарачка

[Прилики] : овој есенски Дуксер е добар за секојдневно носење,секојдневен бизнис,работа,состанок,патување,престој дома,салон,забава, одмор.- Ве молиме разберете дека поради рачно мерење, отстапувањето на големината е неизбежно.- [УДОБНИТЕ] врвови со кратки ракави се направени од ткаенини кои се меки и пријателски за кожата, обезбедувајќи максимална удобност за целодневно носење.- НЕГА НА ОБЛЕКА : машина за перење, рачно перење на ниска температура, висат сува, не белило. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 работни часа. Предности На Производот - - -. Мека ткаенина со малку растеглива, дише за носење. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини од сликите пред Да Нарачате. Женски Карирани Кошули Преголеми Фланели Јакна Од Јакна Женски Фланелни Кошули Карирана Јака Со кратки ракави Деловни Обични Врвови Работни Блузи Женски 2023 Есенски Маички со кратки ракави Ребрести Плетени Обични Џемпери Со Мека Пулпа Врвни Есенски Кошули Женски Секојдневни Графички Маици За Денот На Благодарноста Врвови На Ноќта На Вештерките Дуксери За женски кошули со кратки ракави Туника Блузи За Хеланки Женски Плетени V Вратот Џемпер Повик Краток Ракав Страна Пресече Копчето Повлечете Скокач Врвот. Женски Краток Ракав V Копче За Вратот Цврсти Врвови Блузи трендовски Чипкани Ракави ребрести Плетени Секојдневни Кошули Туника Женска Сатенска Свила Кошула Со Кратки ракави Формална Работна блуза топ Женски Трендовски Копче Напред чадена шифон Блуза Со долги Ракави Женски Краток Ракав Цврста Сатенска Блуза Женски Обичен Шифон V Вратот 3/4 Ракави Деловни Блузи Лабави Работни Блузи Плус Големина Туника Врвови Жени Чипка Кратки Ракави Вештачка Обвивка V Вратот Фустани Кошули.- Ветуваме дека ќе можете да ја вратите или размените стоката бесплатно во рок од 30 дена.- [ЛЕСНА НЕГА] врвовите со кратки ракави лесно се мијат и се грижат без избледување или намалување, обезбедувајќи го нивниот квалитет и издржливост.

Спецификација

Избор на клиент