.

.

Абтел Женски Маица Екипажот Вратот Маица Повик Маица Дами Лабава Bl Зима Туника Блуза Зелена XS

Абтел Женски Маица Екипажот Вратот Маица Повик Маица Дами Лабава Bl Зима Туника Блуза Зелена XS

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Еднобојни Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Цврста Боја : Црна, Жолта, Темно Розова, Бела, Зелена (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук 35% Полиестернеклин : Екипаж должина на ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Ткаенина : 65% Памук 35% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Карактеристика : Женска Лежерна Лабава Маица, Маичка За Вратот На Екипажот со Долги Ракави, Блуза За Есенска Туника, Стилска и Елегантна.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Врвови, Маица Со Долги Ракави. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Лабави Врвови За Паѓање, Блуза Со Маица На Вратот на Екипажот, Секојдневни Широки Кошули Со Цврста Боја со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Маица Со Долги Ракави Пар Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд За Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Спецификација

Избор на клиент