.

.

Женски Печатење V-Вратот Ракави Копче Маица Блуза Врвот Лето Мода Повик Лабава Маица Блузи Пуловер На Продажба

Женски Печатење V-Вратот Ракави Копче Маица Блуза Врвот Лето Мода Повик Лабава Маица Блузи Пуловер На Продажба

DEN 287.68
Залиха
Достапно за нарачка

Мода Женско Лето V-Вратот 3/4 Ракав Печати Секојдневен Маица Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Маица,В-Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето/Aut/Пролет : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : В-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : 3/4 Ракавкако да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Женски Принт В-Врат 3/4 Ракави Копче Маица Блуза Врвот Лето Мода Повик Лабава Маица Блузи Пуловер. Материјал : Полиестер. ●ДОБРА УСЛУГА●ние бидете сигурни дека секоја ставка е на високо ниво quality.No причина за враќање или размена на стоки во рок од 30 дена.Ако има какви било прашања, ве молиме слободно кажете ни, ќе го добиете нашиот одговор во рок од 24 часа. Големините на облеката се мали, предлагаат да нарачате големина нагоре. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. кошула со долги ракави женски кошули женски бели црни врвови сини пруги.

Спецификација

Избор на клиент