.

.

Рингхорнс полнач за полначи

Рингхорнс полнач за полначи

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Полначот на рингхорнс Шаргардс е совршено погоден за оние кои сакаат да откријат спортови за борба или да уживаат во рингот. Флексибилни, лесни и издржливи, овие Shighters ќе ги заштитат вашите коски и зглобови. Затоа, ставете ги и започнете со обука! Пена со висока густина обезбедува добра апсорпција на влијанието. Флексибилен и издржлив. Нема метална јамка (регулирање на конкуренцијата). Ринхорнс од Венум.

Спецификација

Избор на клиент