.

.

Слива органски здраво утрински цреши и овес Органска храна за бебиња со месеци и горе, 3. мл, брои, пакет

Слива органски здраво утрински цреши и овес Органска храна за бебиња со месеци и горе, 3. мл, брои, пакет

DEN 185.28
Залиха
Достапно за нарачка

Cherres & Oats Органска храна за бебиња фаза 1 4 месеци и Upamazing заслужува неверојатно најголемите, најневеројатните луѓе на планетата се бебиња-и ние сакаме да ги задржиме на тој начин. Ајде да помогнеме да ги обучиме тие ситни непцеси да ги препознаат и уживаат во негувањето на состојки и прекрасни вкусови! Нахрани се неверојатни ®nutrition направени со негување на цели зрнца 1 - едноставна пиреа и мазни текстура -возрасти 4 мос. & uppalate - Обучете ситни пупки за вкус од првиот бит -март - незасладена, сертифицирана органска, без генетски модифицирани состојки, карактеристики на производи 6 торбички внатре. Кошер. Не-БПА пакување. Вратете - да донирате храна на малите кои имаат потреба во ширум Америка кутија - хартија - широко рециклирана 100% рециклирана табла ® Види веб -страница за торбичка за капа - повеќеслојни - не може да се рециклираат како 2 Recycle.info.

Спецификација

Избор на клиент