.

.

Зпанкса Блејзер Јакни За Жени Џеб Со Цврста Боја Јакна Со Долги Ракави Копче За Ревер Тенка Работна Канцеларија Блејзер Јакна Отворен Преден Костум Палто Надвореш?

Зпанкса Блејзер Јакни За Жени Џеб Со Цврста Боја Јакна Со Долги Ракави Копче За Ревер Тенка Работна Канцеларија Блејзер Јакна

DEN 735.84
Залиха
Достапно за нарачка

41" Рамо : 43см/16. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно. Големина : XXL Големина. Големина : ХХХХХХЛ Големина.80" Ракав : 59см/23.98" Рамо : 47cm/18. €Натпревар} Добар натпревар Со фармерки, панталони, здолништа, кошули, шорцеви, резервоар, камизола, итн.59" Рамо : 46cm/18. Ве одржува на топлина и пријатна секогаш кога ќе излезете од куќата.20" Рамо : 45см/17. Скијачки Јакни За Жени, Есенски Јакни За Жени ,renchови За Жени, Надворешна Облека за Жени.

Спецификација

Избор на клиент