.

.

Колекцијата Ступел Домашен Декор Празник Божиќ Навивање Пеење Црно Бело Црвено И Сино Типографија XXL Испружени Платно Ѕид Уметност, 1. 40

Колекцијата Ступел Домашен Декор Празник Божиќ Навивање Пеење Црно Бело Црвено И Сино Типографија XXL Испружени Платно Ѕид Уметност,

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Раширете го сезонскиот дух Со Колекцијата Ступел Домашен Декор Празнично Божиќно Навивање Пеење Типографија Платно Ѕидна Уметност на вашиот ѕид. Подготвен е да виси при пристигнувањето и има квалитетни мастила и густа дрвена рамка за да обезбеди чувство достојно за галерија. Поздравете ги гостите со ова модерно платно во вашата канцеларија или дувло. Изберете од достапни големини. За внатрешна употреба. Празничен типографски дизајн. Печатени со висококвалитетни мастила и платно. Раката сече и се протегала преку 1,5-во. дебела дрвена рамка. Пристигнува подготвен да висат. Уметнички дела Со Букви и Наредени.

Спецификација

Избор на клиент