.

.

Капезио Дејзи Балет Чевли-Дете

Капезио Дејзи Балет Чевли-Дете

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Чекор до барот во Кожената Маргаритка Балетска Чевли. Се одликува со целосен ѓон и претходно прицврстени еластики за цврсто вклопување. Изберете помеѓу разиграната постава со шема на маргаритка на балетската розова влечка или облогата што не се печати на црната или белата влечка. Овој целосен единствен балетски чевли е многу препорачлив за почетници танчери со поширока нога. Започнете 1/2-1 големина нагоре од големината на уличните чевли. Кожа горниот дел. Целосен хром исончан велур кожен надворешен ѓон за издржливост.

Спецификација

Избор на клиент