.

.

Подвижни Пријатели Бебе И Мало Момче Памучни панталони 4пк, Сина Лента Во Прав, 0-Месеци

Подвижни Пријатели Бебе И Мало Момче Памучни панталони 4пк, Сина Лента Во Прав, 0-Месеци

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Подвижните Пријатели Панталони се најмеките панталони за бебиња и мали деца, одлични за малите кои лазат, играат или спијат. Измешајте и усогласете ја гардеробата на бебето за да направите совршена облека. Нашите панталони се удобни, пријатни и растегливи, направени за да бидат во чекор со вашето активно малечко. Подвижни Пријатели Бебе И Мало Момче Памучни панталони 4pk, Сина Лента Во Прав е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Сетот вклучува четири панталони. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Спецификација

Избор на клиент