.

.

Краток пакет на печатениот пижама за мажи Вранглер

Краток пакет на печатениот пижама за мажи Вранглер

DEN 191.20
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете малку нов живот во вашата гардероба за облека за спиење со оваа печатена шорцеви за пижами за мажи Wrangler, пакет 2 PK. Овој удобен пакет вклучува еден пар карирани шорцеви и еден печатен пар шорцеви. Удобното дуо е направено од 100% памук печатен плетен дрес, за кул удобност. Со западните инспирирани дизајни кои ги слават корените на каубојските корени на Вранглер и Олд Запад наследство, овие шорцеви за спиење имаат покриена еластична лента за половината и влечење за прилагодливо вклопување. Комплетирајте со пригодни странични џебови за носење на вашиот телефон и други мали најважни работи, ќе сакате да живеете во овие шорцеви во текот на целата година. 100% памучен печатен дрес плетено. Секој пакет со 2 пакувања вклучува : 1 кариран и 1 печатен дизајн. Повлечете го затворањето со летање со покриено копче. Џебови од страничен цвест. Опфатен еластичен лента за половината и прилагодлива цртеж. 7.5 "Inseam. Западни инспирирани отпечатоци и карирани.

Спецификација

Избор на клиент