.

.

Purchaince Girls Puff Sleeve Printed Scompuit, големини XS-XXL

Purchaince Girls Puff Sleeve Printed Scompuit, големини XS-XXL

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Поканете ја вашата модарија (костум) влегувајќи во слатката, слатка пролетна сезона со печатениот џемпер на ракав за девојки за правда. Оваа симпатична комбинација има женски цветни сеопфатни печати, пукање на градите и симпатичен појас за вратоврска. Спарете го со своите омилени чевли за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Достапно во Фестивалот Фуксија, темна задебеница. Сеопфатен цветен принт. Сметување на градите. Пафлен ракав со еластичен. Еластична лента за половината. Врза за детали. Девојки со ракав, печатено џемпери од правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка.

Спецификација

Избор на клиент