.

.

Време на одмор девојки со долги ракави со долги ракави Ханука, графички тимови, 2-пакувања, големини 4-18

Време на одмор девојки со долги ракави со долги ракави Ханука, графички тимови, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Стилизирајте го нејзиниот изглед со овие модерни графички маици со долги ракави за Ханука од време на одмор. 2-пакувања на симпатични маички со долги ракави со графички отпечатоци со теми од Ханука, додаваат забавен и стилски допир на која било облека. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Ханука графички маички за девојчиња од време на одмор.

Спецификација

Избор на клиент