.

.

Беспрекорни момчиња на девојки Reebok, пакувања, големини S-XL

Беспрекорни момчиња на девојки Reebok, пакувања, големини S-XL

DEN 239.20
Залиха
Достапно за нарачка

Зачувајте се на најважните работи со петте пакувања на Reebok Boyshort Panties. Ткаенината за истегнување и ногата со пониско ниво нудат целодневна удобност. Пет пакет вклучуваат : Пет пара гаќички за момчиња. Беспрекорна, опуштена лента за половината се спротивставува на тркалање и врзување за удобно вклопување. Истегнување ткаенина се движи со неа. Лого на Рибок. 100% најлон. Машина за перење. Увезени. Reebok Пет-пакувачки момчиња гаќички за девојчиња.

Спецификација

Избор на клиент