.

.

Девојки девојки со ребрести лежишта за обложување на ками, големини 5- & плус

Девојки девојки со ребрести лежишта за обложување на ками, големини 5- & плус

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Со прилично чипка на чипка на деколте и мека, ребреста ткаенина, ками за обложување на braless од правдата е секогаш суштинско. Прилагодливи ленти обезбедуваат безбедно вклопување. Тркалезен врат со трим на чипка. Прилагодливи ленти. Ребреста ткаенина. Бралес. 57% памук/38% полиестер/5% еластан. Машина за перење. Увезени. Правдата ја ребра калапирање на ками за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Спецификација

Избор на клиент