.

.

Костим За Мало Дете На момчето

Костим За Мало Дете На момчето

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Гру би сакал да ја има помошта од вашето мало момче во Костимот За Мало Дете На Ова преслатко Момче! Оживејте ги слатките и глупави ликови од Одвратното мене во овој официјално лиценциран ансамбл. Вклучува син целокупен ромпер со жолти ракави и карактерна хауба со прикачени сребрени очила. Костим За Мало Дете На момчето.

Спецификација

Избор на клиент